is_logotyp_2022_333_www

International Service Sp. z o.o.

back
MediPlus logo_110

Firma Mediplus została założona w Wielkiej Brytanii w 1986 roku. Firma koncentruje się na badaniach, rozwoju, produkcji i marketingu innowacyjnych urządzeń medycznych, które spełniają potrzeby pacjentów i lekarzy na całym świecie.

Filozofią Mediplus jest dostarczanie produktów wysokiej jakości po uczciwych cenach, wspieranych przez doskonałość obsługi klienta. Firma sprzedaje produkty bezpośrednio użytkownikom końcowym w Wielkiej Brytanii i ponad 40 krajach na całym świecie za pośrednictwem sieci starannie wybranych dystrybutorów.

Pierwsza linia produktów Mediplus, opracowana dla rynku urodynamicznego, podkreśla tę filozofię. Mediplus był pierwszą firmą, która opracowała linie manometryczne oznaczone kolorami, zestawy rozszerzające charakteryzujące się powiększonym prześwitem aby umożliwić większą szybkość wypełniania.

Wyroby do badań urodynamiczny firmy Mediplus stosowane są na całym świecie przez lekarzy dbających o komfort pacjenta. Od 1986 r. Mediplus wykorzystał swoją wiedzę fachową w zakresie produkcji, aby opracować i uruchomić produkty dla sektorów: urologii, Uroginekologii, ginekologii, gastroenterologii, znieczulenia i chirurgii ogólnej.

IIP_certificate

Mediplus Ltd.

Unit 7, The Gateway Centre
Coronation Road
Cressex Business Park
High Wycombe
Bucks, HP12 3SU

Tel.: + 44 1494 551200
Fax: + 44 1494 536333

www-03 www.mediplus.co.uk