is_logotyp_2022_333_www

International Service Sp. z o.o.

Firma działa od 1988 roku.
W branży medycznej zaopatrujemy nasze szpitale od 1999 roku.

Od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom najwyższej klasy urządzenia i akcesoria do badań urodynamicznych, pH-metrycznych, manometrycznych górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, urządzenia do elektrostymulacji i biofeedbacku jak również specjalistyczne implanty do operacyjnego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, korekty zaburzeń statyki narządu rodnego, zaburzeń oddawania stolca oraz po operacji prostaty.

W naszej ofercie znajdują się zarówno systemy pomiarowe do kompleksowej diagnostyki urodynamicznej, elektromanometrii przewodu pokarmowego, trenigu Biofeedback i elektrostymulacji jak również akcesoria i materiały zużywalne jednorazowego użytku.

Oferowane akcesoria i materiały zużywalne są w pełni kompatybilne z urządzeniami do diagnostyki urodynamicznej większości producentów (MEDIWATCH, MEDTRONIC, DANTEK, MMS, LABORIE, TIC)

Prowadzimy serwis sprzętu medycznego do diagnostyki urodynamicznej i manometrycznej
firm Andromeda ms GmbH oraz Medica S.p.A..

Jesteśmy dystrybutorem i autoryzowanym przedstawicielem na terytorium Polski poniższych firm:
 • Medica S.p.A. (IT) - www.medica.it
  Systemy pomiarowe do badań urodynamicznych, uroflowmetry, systemy pomiarowe do badań manometrycznych przewodu pokarmowego, pH-metrii, cewniki do badań urodynamicznych i manometrycznych, przewody do pomp infuzyjnych.
   
 • Mediplus ltd. (GB) - www.mediplus.co.uk
  Cewniki do badań urodynamicznych.
   
 • Serag Wiessner GmbH (DE) - www.serag-wiessner.de
  Implanty tekstylne do operacyjnego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, korekty zaburzeń statyki narządu rodnego, zaburzeń oddawania stolca oraz po operacji prostaty.
   
 • Haynl-Elektronik GmbH (DE) - www.haynl.com
  Aparaty do elektrostymulacji, biofeedbaku i TENS.
   
 • Pedia Pals (USA) - www.pediapals.com.
  Pediatryczne stoły zabiegowe i akcesoria dla pediatrów.
   
 • Aby zagwarantować naszym odbiorcom kompleksowe dostawy akcesoriów i materiałów jednorazowego użytku współpracujemy bezpośrednio z producentami sprzętu medycznego lub ich przedstawicielstwami na terytorium Polski m.inn. z firmami:
  AMBU AS, FIAB - elektrody powierzchniowe do EMG i elektrostymulacji, Smiths Medical, CODAN PVB - zestawy do pomiaru ciśnienia, Schmitz u. Söhne - fotele zabiegowe oraz meble do gabinetów lekarskich.

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

2006
2000, 2008, 2011, 2021