is_logotyp_2022_333_www

International Service Sp. z o.o.

back
Pedia Pals 03_110

Sprzęt medyczny przyjazny dziecku.

Firma Pedia Pals oferuje szeroki wachlarz wyposażenia medycznego dla pediatrów i szpitali pediatrycznych pragnących uczynić gabinety lekarskie i pokoje zabiegowe mniej stresujące małego pacjenta.
Wyposażenie i akcesoria medyczne dla pediatrów zostały zaprojektowane tak aby maksymalnie zredukować stres dziecka związany z przebywaniem w szpitalu bądź z wizytą w gabinecie lekarskim lub zabiegowym.
Oferowane produkty przyczyniają się do tego, że wizyta dziecka u lekarz bądź w szpitalu nie jest już dla niego tak stresująca. Stoły do badań i zabiegów jak i dodatkowe akcesoria w kształcie przyjemnych zwierzątek sprawiają iż wizyta u lekarza jest dla dziecka bardziej przyjemna a co za tym idzie jest ono mniej zestresowane. Również lekarzowi jak i personelowi medycznemu jest o wiele łatwiej nawiązać kontakt z mniej zestresowanym małym pacjentem. Dzięki tym czynnikom można osiągnąć o wiele lepsze wyniki w leczeniu i diagnozowaniu małego pacjenta.
Wieloletnie doświadczenia pokazały, że w odczuciu rodziców „lekarze i kliniki stosujące tego typu produkty o wiele bardziej dbają o zdrowie małego pacjenta od tych, którzy z nich nie korzystają”. W komentarzach otrzymywanych od lekarzy powtarza się stwierdzenie, iż produkty te sprawiły, że dzieci są mniej przestraszone, a dzięki temu badanie przebiega o wiele sprawniej i szybciej przez co zwiększa się efektywność pracy lekarza.
W kwestii oferty prosimy o kontakt z naszm biurem.
Stoły zabiegowe ZooPals
Stoły zabiegowe ZooPals
alliancelogo
Latex Free
Akcesoria dla lekarzy
Akcesoria