is_logotyp_2022_333_www

International Service Sp. z o.o.

back
SW 150 Jahre_4c_110

INOWACYJNOŚĆ I TRADYCJA

SERAG-WIESSNER to firma średniej wielkości, która jest firmą rodzinną z ponad 150 letnią historią.

Wszelkie decyzje i rozwój są określone przez ciągłość i długoterminową orientację na przyszłość.

Takie przyszłościowe myślenie zaowocowało relacjami z klientami i dostawcami, które utrzymywały się przez wiele dziesięcioleci, a także rozwojem nowych obszarów biznesowych.
Dwustu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w zakładzie w Naila, w północnej Bawarii, ma decydujący wpływ na nasz sukces.

ORIENTACJA NA PRZYSZŁOŚĆ

Jako najstarszy niemiecki producent chirurgicznych materiałów szewnych, SERAG-WIESSNER łączy wieloletnie doświadczenie z najnowszą wiedzą medyczną.

Ponad sto lat temu firma rozpoczęła produkcję sterylnego katgutu, a później z powodzeniem stała się producentem sterylnych płynnych produktów leczniczych. Wydajność produkcyjna w fabryce w Górnej Frankonii to nie tylko tradycja, ale także wspaniała przyszłość: połączenie precyzyjnego kunsztu i zaawansowanych technologii produkcji przemysłowej spełnia najwyższe wymagania jakościowe w zakresie rutynowej produkcji, produkcji na małą skalę jak i projektów specjalnych.

W pomieszczeniach czystych o powierzchni ponad 2000 m˛ produkuowane są implanty tekstylne, chirurgiczne materiały szewne, płyny infuzyjne i irygacyjne zgodnie z najnowszymi badaniami i najnowocześniejszą technologią.
Ponadto interdyscyplinarne zespoły wewnętrznych i zewnętrznych lekarzy, farmaceutów, biologów, chemików i inżynierów opracowują nowe, ulepszone i lepiej tolerowane materiały, a także nowe metody leczenia.

Aussenaufnahme_Serag_Wiessner

SERAG-WIESSNER GmbH & Co. KG

Zum Kugelfang 8-12
95119 Naila
Germany

Tel.: +49 9282 937-0
Fax: +49 9282 937 9369

www-03 www.serag-wiessner.de